Laminátor Basic DIN A4/230
00050573
Dokumenty, cedule nebo rodinné fotografie – zalaminuj důležité dokumenty a chraň je před ohnutými rohy, prachem a tekutinami. Tento laminátor používá teplo k zapečetění tvých dokumentů, díky čemuž jsou odolné, snadno omyvatelné a proti neoprávněnému zásahu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Tlačítko odemknutí
Tlačítko pro uvolnění pro snadné odstranění problémů během laminace
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost | DIN A4 |
| Max. tloušťka fólie | 80-125 µ |
| Rozměr - šířka | 33 cm |
| Rozměr - hloubka | 10.6 cm |
| Rozměr - výška | 6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Laminování za tepla |
| Provedení | Stolní zařízení |
| Max. doba zahřátí | 3 - 4 min |
| Max. šířka laminování | 230 mm |
| Max. rychlost laminování | 230 mm/Min. |
| Max. tloušťka laminování | 0.6 mm |
| Počet valců | 2 |
Více informací o produktu
- Pro smrštování dokumentů, certifikátů, jídelních lístků, obrázků atd., až do velikosti DIN A4
- Horký laminátor se dvěma válci
- Maximální doba nahřívání: cca 3 - 4 minuty
- Se stavovým indikátorem: LED kontrolka napájení se rozsvítí, jakmile začne ohřívání, LED kontrolka připravenosti se rozsvítí, když je zařízení plně nahřáté a připravené k laminování
Obsah dodávky
- 1 laminátor
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Tento produkt je určený k laminování dokumentů pro soukromé, nekomerční použití.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi