Laptopová taška "Montego", do 40 cm (15,6"), černá
00216440
Jsi v situaci, kdy máš notebook a spoustu doplňků, ale žádný bezpečný způsob, jak je nosit? Máme tašku, kterou potřebuješ. Naše taška na notebook "Montego" má přihrádku na laptop a spoustu přihrádek na doplňky a důležité dokumenty.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Velcro popruh
Velcro popruh na opravu notebooku
Přihrádka na notebook
Přihrádka na notebook pro chráněnou přepravu
Nastavitelný ramenní popruh
Ramenní popruh s nastavením délky
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Montego |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 43 cm |
| Vnější výška | 34 cm |
| Vnější hloubka | 6 cm |
| Tvar | Brašna na notebook |
| Hmotnost | 450 g |
| Vnitřní šířka | 41 cm |
| Vnitřní výška | 28 cm |
| Vnitřní hloubka | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Taška |
Více informací o produktu
- Stabilní, dobře navržená taška na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu před špínou a poškrábáním
- praktická rukojeť
- dvě přihrádky na příslušenství uvnitř
Obsah dodávky
- 1 taška na notebook "Montego"
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
