Laptopová taška "Traveller", pro 40 - 41 cm (15,6" - 16,2"), černá
00222022
Všechno, co potřebuješ do práce, se sem vejde. Díky svému elegantnímu, profesionálnímu designu a uspořádanému vnitřku je taška na notebook „Traveller“ o velikosti 15,6 až 16,2 palce tvým prvotřídním pracovním společníkem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Polstrovaný ramenní popruh
Polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení: lze ho sundat a upravit na délku
Pouzdrová rukojeť
Praktická rukojeť s látkovým povlakem pro pohodlí nošení
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Struktura organizátoru uvnitř
Organizační struktura uvnitř tašky pro organizované skladování příslušenství
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Dostatek úložného prostoru ve dvou hlavních přihrádkách
Dva samostatné hlavní přihrádky nabízejí prostor pro vše, co potřebujete v běžném pracovním životě i na služebních cestách – od notebooků přes tablety až po dokumenty
Ultralehký materiál
Lehká na služební cestu: Ultralehká taška na notebook – ideální pro ty, kteří spěchají z jednoho setkání na druhého a z místa na místo se všemi svými pracovními potřebami
Tabule dokumentů
S přihrádkou na dokumenty jsou důležité dokumenty, složky, poznámkový blok a další příslušenství ihned po ruce
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Traveller |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 42 cm |
| Vnější výška | 28.5 cm |
| Vnější hloubka | 12.5 cm |
| Hmotnost | 423 g |
| Vnitřní šířka | 41 cm |
| Vnitřní výška | 24 cm |
| Vnitřní hloubka | 7 cm |
| Objem | 15 l |
Více informací o produktu
- Módní, lehká a prostorná: Taška na notebook pro uložení vašeho přenosného počítače a ochranu před špínou a poškrábáním
- vhodné pro Apple MacBook Pro 16,2"
Obsah dodávky
- 1 taška na notebook "Traveller"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi