Laptopová taška "Velvet" pro 34 - 36 cm (13,3" - 14,1"), černá
00217256
Stylová taška na notebook, která uchová tvůj notebook a ochrání ho před špínou a poškrábáním se stylem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Velcro popruh
Velcro popruh na opravu notebooku
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Polstrovaný ramenní popruh
Polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení: lze ho sundat a upravit na délku
Přihrádka na tablety
Další přihrádka na tablety do šířky 28 cm (11") v hlavní části
Tabule dokumentů
S přihrádkou na dokumenty jsou důležité dokumenty, složky nebo poznámkový blok ihned po ruce
Pouzdrové rukojeti
Praktické rukojeti s látkovým obalem pro pohodlné usazení
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Sametový styl
Zcela trendy a sametově měkký: styl stylového sametu
Stylová kombinace materiálů
Útulné a elegantní: stylová kombinace sametové a hladké látky
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Velvet |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 37 cm |
| Vnější výška | 28 cm |
| Vnější hloubka | 5 cm |
| Hmotnost | 498 g |
| Vnitřní šířka | 35.5 cm |
| Vnitřní výška | 27 cm |
| Vnitřní hloubka | 4 cm |
Více informací o produktu
- Stylová taška na notebook, která uchová tvůj notebook a ochrání ho před špínou a poškrábáním se stylem
- vysoce kvalitní, pevné kovové prvky na tašce na notebook
Obsah dodávky
- 1 taška na notebook „Velvet“
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
