Laptopový batoh "Traveller", do 41 cm (16,2"), antracitový
00231014
Ideální na služební cesty, krátké výlety nebo dojíždění: batoh na notebook s tlustým polstrováním, spoustou úložného prostoru a obzvlášť praktickým zipem – pro maximální ochranu a pohodlí na cestách
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa se skrytým zipem pro další doplňky nebo osobní věci
Polstrovaná přihrádka na notebook
Silná výplň: Batoh na notebook s polstrovanou přihrádkou poskytuje spolehlivou ochranu při přepravě
Nastavitelné ramenní popruhy
Individuálně přizpůsobené: nastavitelné a polstrované ramenní popruhy pro optimální přizpůsobení business batohu
Voděodolné vnější materiály
I když počasí nebude spolupracovat, notebook je chráněn před vlhkostí v voděodolném vnějším materiálu
Pás tramvají
Praktický držák na vozík: Obchodní batoh s poutem na kufr lze pohodlně a bezpečně připevnit na rukojeť vozíku – optimální držení na služební cestě bez uklouznutí
Široký zip
Jednoduše otevřené dokořán: Dvoucestný zip je delší než hlavní přihrádka, což zajišťuje pohodlí při balení a hledání v batohu, notebook se snadněji vyndává atd.
Zesílené, voděodolné dno
Voděodolnost a dodatečná ochrana: Zesílené dno tašky zajišťuje pevný stojan, je otřetelné a chrání před nečistotami a vlhkostí
Flexibilní boční kapsy
Jedna na každé straně: Dvě boční kapsy nabízejí dostatek prostoru a rychlý přístup k láhvi na vodu, stativu nebo deštníku – díky efektu pružnosti jsou i úzké lahve dobře upevněny
Pouzdrová rukojeť
Vysoce kvalitní batoh s dobrou ovladatelností: praktická rukojeť s vyztuženým materiálem pro pohodlné usazení
Velký hlavní prostor s napínacím popruhem
Dokonalá organizace na cestách: Prostorný hlavní prostor lze otevřít jako kufr a uvnitř je napínací popruh na oblečení a podobné věci – ideální jako cestovní batoh
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 41 cm (16,2") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Vlastnosti materiálu | Vodoodpudivý |
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 750 g |
| Vnitřní šířka | 33 cm |
| Vnitřní výška | 43 cm |
| Vnitřní hloubka | 14 cm |
| Objem | 20 l |
| Rozměr - šířka | 34 cm |
| Rozměr - hloubka | 15 cm |
| Rozměr - výška | 44 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Batoh Batoh s přihrádkou pro notebook |
Více informací o produktu
- Ideální na služební cesty, krátké výlety nebo dojíždění: batoh na notebook s tlustým polstrováním, spoustou úložného prostoru a obzvlášť praktickým zipem – pro maximální ochranu a pohodlí na cestách
- ať už business batoh nebo městský batoh: jednoduchá taška nabízí hodně úložného prostoru, všechno důležité je s tebou a bezpečně uložené
- pevné a dobře uchopitelné zipy a přezky: snadný přístup k obsahu tašky, ramenní popruhy rychle a bezpečně nastavitelné
Obsah dodávky
- 1 batoh na notebook „Traveller“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi