LCD teploměr/vlhkoměr "TH-100"
00186358
Pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, času, dne v týdnu, data
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Fáze měsíce
Zobrazení fází měsíce pro příslušný den – od novoluní po slábnoucí
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | LR1130 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 10.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Datum |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provedení | Přesný teploměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% to 99% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavení |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±1 °C |
| Funkce hodin | Ano (s 12/24) |
| Další funkce | Predpověď počasí Zobrazení fáze měsíce |
Více informací o produktu
- Pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, času, dne v týdnu, data
- Průhledný LCD displej
Teploměr:
- Lze přepínat mezi stupni Celsia a stupni Fahrenheita
- Ukládání minimálních a maximálních hodnot teploty
Vlhkoměr:
- Ukládání minimálních a maximálních hodnot vlhkosti vzduchu
Barometr:
- Předpověď počasí: slunečno, zataženo, oblačno, déšť
Čas / kalendář / budík:
- Čas lze přepínat mezi 12hodinovým a 24hodinovým formátem
- Zobrazení data a dne v týdnu
- Funkce budíku
Obsah dodávky
- 1 LCD termo/hygrometr "TH-100"
- 1 knoflíková baterie LR1130
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nepodnikatelské domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepřekračuj výkonové limity produktu uvedené v technických údajích.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Používej produkt pouze k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie / knoflíkové články
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií z návodu k použití pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z přístrojů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nedělej zkrat na bateriích.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a okamžitě zlikviduj vyčerpané baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve vysokých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným pouzdrem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nezavírej ani nepolykaj baterie nebo knoflíkové články, hrozí riziko popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud kryt bateriového prostoru dobře nedrží, nepoužívej produkt dál a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud je knoflíkový článek spolknut, může během pouhých 2 hodin dojít k vážným vnitřním popáleninám a smrti.
- Pokud máš podezření, že byl knoflíkový článek spolknut nebo je v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Drž nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi