LED baterka "FL120", baterie, hliník, 3 režimy
00228601
Robustní LED svítilna je spolehlivým společníkem v každodenním životě – užitečná všude tam, kde je potřeba dodatečný zdroj světla v domácnosti nebo při výpadku proudu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3 světelné režimy
Nastavitelný ve 3 režimech: správný režim světla pro každou situaci – bílá LED s jasným světlem, tlumené světlo a blikající světlo
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný rozsah | 50 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Výkon | 3 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva LED | Bílá |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 2.5 cm |
| Hmotnost | 136 g |
| Rozměr - délka | 14.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Časovač světla | 8 h |
| Max. Lumenů | 120 lm |
Více informací o produktu
- Robustní LED svítilna je spolehlivým společníkem v každodenním životě – užitečná všude tam, kde je potřeba dodatečný zdroj světla v domácnosti nebo při výpadku proudu.
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- úsporná a výkonná
- kvalitní hliníkové pouzdro: nárazuvzdorné a odolné
- baterka je vybavena odnímatelným poutkem pro bezpečné držení v ruce
Obsah dodávky
- 1 LED svítilna „FL120“
- 1 poutko na nošení
- 2 baterie AA Mignon
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi