LED baterka "Ultra Pro", 1000 lumenů
00185801
Ať je světlo – a tato LED svítilna září opravdu jasným světlem. Dokonce si můžeš nastavit zaostření paprsku, aby osvětlil vzdálené nebo blízké objekty. Bezpečnost při používání s vozidly i venku!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce zaostření
Nastavitelný ostření paprsku pro dokonalé osvětlení na blízkou i vzdálenou vzdálenost
Odolnost vůči nárazům
Odolnost proti nárazům díky obzvlášť robustní LED technologii
Úspora energie a dlouhodobá životnost
LED světla jsou energeticky úspornější a tedy odolnější než konvenční svítilny
Více svítivosti díky LED
LED světla jsou jasnější než konvenční lampy
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný rozsah | 200 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 4 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Výkon | 10 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva LED | Bílá |
| Barva | Stříbrná Bílá Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 3.9 cm |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozměr - délka | 13.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet žárovek | 1 |
| Počet LED | 1 |
| Max. Lumenů | 1000 lm |
Více informací o produktu
- Kvalitní a odolná svítilna v hliníkovém pouzdře, ideální pro venkovní aktivity, dílny, auta a volný čas
- LED technologie pro rovnoměrné osvětlení plochy
- Přepínatelné ve 4 stupních: velmi jasné světlo, jasné světlo, tlumené světlo, blikající světlo
Obsah dodávky
- 1 LED svítilna "Ultra Pro"
- 4 baterie AAA Micro
Informace pro spotřebitele
Tento produkt je určen pouze k použití jako svítilna.
Tento produkt není vhodný pro osvětlení místností v interiéru.
Speciální lampa s vynikající odolností proti vibracím pro mobilní použití.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
