LED čelovka "HL110", baterie, COB, čelovka na běhání, sport, 2 režimy
00228614
Jasný výhled před sebou: s čelovkou uvidíš všechno ve správném světle – ať už doma nebo v dílně při práci, venku při běhání, turistice nebo lezení, ve volném čase nebo při kempování.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Luminosity COB LED
Rozsah paprsku plus: COB LED osvětluje rovnoměrně a na velké ploše – takže máte vždy dokonalý výhled na vše
2 světelné režimy
Nastavitelný ve 2 režimech: Světlomet nabízí správný režim osvětlení pro každou situaci – bílou LED diodu s jasným světlem nebo tlumené světlo
Nastavitelný úhel náklonu
Efektivní a flexibilní: Ať už jako pracovní lampa, provozní lampa nebo čelovka na čtení, můžete vertikálně upravit směr světla a mít vždy světlo přesně tam, kde ho potřebujete
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosvit | 18 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Provozní doba | 19 h |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva pásky | Modrá Žlutá |
| Barva krytu | Černá |
| Barva LED | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 5.8 cm |
| Výška (tělo) | 4.3 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.9 cm |
| Hmotnost | 83 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lumenů | 110 lm |
Více informací o produktu
- Jasný výhled před sebou: s čelovkou uvidíš všechno ve správném světle – ať už doma nebo v dílně při práci, venku při běhání, turistice nebo lezení, ve volném čase nebo při kempování.
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- úsporná a vydrží dlouho
- odolná proti nárazům
- plastové pouzdro
- lehká čelovka s příjemným nošením
- elastický a délkově nastavitelný hlavový pásek pevně a pohodlně drží čelovku na hlavě
Obsah dodávky
- 1 LED čelovka „HL110“
- 3 AAA mikro baterie
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi