LED čelovka "HL200", baterie, čelovka na běhání, sport, 4 režimy
00228615
Jasný výhled před sebou: s odolnou čelovkou nejenže vidíš, co je před tebou, ale také tě ostatní v případě potřeby uvidí – ať už pracuješ doma nebo v dílně, běháš venku, chodíš na túry nebo lezeš, ve volném čase nebo při kempování.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nastavitelný úhel náklonu
Efektivní a flexibilní: Ať už jako pracovní lampa, provozní lampa nebo čelovka na čtení, můžete vertikálně upravit směr světla a mít vždy světlo přesně tam, kde ho potřebujete
4 světelné režimy
Nastavitelný ve 4 režimech: Světlomet nabízí správný režim osvětlení pro každou situaci – jednu bílou LED diodu s jasným nebo tlumeným světlem a 2 červené LED diody trvale svítící nebo blikající
Bezpečnost na prvním místě
Tady jsem: Červené světlo čelovky poskytuje lepší viditelnost a bliká, aby přitáhla pozornost v nouzové situaci, ať už při běhu po venkovské cestě nebo při samostatné turistice v lese
Voděodolný IP44
Ať už prší nebo je hmyzí mrak: Čelovka je ideální pro venkovní použití díky ochraně proti vodě proti stříkání vody (IP44)
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosvit | 56 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Provozní doba | 4 h |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva pásky | Modrá Žlutá |
| Barva krytu | Černá |
| Barva LED | Bílá Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 6.3 cm |
| Výška (tělo) | 6.3 cm |
| Hloubka (tělo) | 4.5 cm |
| Hmotnost | 73 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 3 |
| Max. Lumenů | 200 lm |
Více informací o produktu
- Jasný výhled před sebou: s odolnou čelovkou nejenže vidíš, co je před tebou, ale také tě ostatní v případě potřeby uvidí – ať už pracuješ doma nebo v dílně, běháš venku, chodíš na túry nebo lezeš, ve volném čase nebo při kempování.
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- úsporná a vydrží dlouho
- odolná proti nárazům
- plastové pouzdro
- lehká čelovka s příjemným nošením
- elastický a délkově nastavitelný hlavový pásek pevně a pohodlně drží čelovku na hlavě
Obsah dodávky
- 1 LED čelovka „HL200“
- 3 AAA mikro baterie
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi