LED kroužkové světlo "SpotLight FoldUp 102 II", pro smartphony, skládací
00004658
Dokonale osvětleno: ať už jde o krásu, módu, vaření nebo kutilství, s LED kruhovým světlem vytvoř perfektní osvětlení pro všechny influencery na YouTube, Twitchi, Instagramu, TikToku a dalších platformách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
10-kroková intenzita světla
Od jasného po příjemně tlumené: intenzita světla nastavitelná v 10 krocích
Prstencové světlo na cestách
Fotostudio s sebou: Kruhové světlo lze složit a uložit do stojanu – ideální pro všechny blogery a vlogery, kteří jsou často na cestách
Prodloužitelné na 138 cm
Vysoko: vysouvatelný až do 138 cm, ideální pro větší situace nebo pro fotografování vsedě či stoje
Vhodné jako stolní stativ
Optimální osvětlení pro tutoriály líčení nebo selfie portréty: lze jej také použít jako stůlní stativ s minimální výškou 52 cm
Kulová hlava a husí krk
Vždy ideální pozice pro focení: portrétní a krajinářský formát díky držáku na smartphone s kulovitou hlavou a flexibilním husím krkem
Efekt okouzlujících očí
Třpytivý okouzový efekt: LED kruhové světlo vyvolává záři v očích pomocí odrazů
Tři 1/4" porty
Jedno kruhové světlo – tři možnosti připojení 1/4": všechny konektory s 1/4" na jednom místě například pro příslušenství na husí krk, smartphone, šrouby adaptéru
Čtyři porty se studenou botou
Jedno kruhové světlo – čtyři možnosti připojení na studené boty: Konektory pro studené boty jsou umístěny po všech stranách pro profesionální a kreativní fotografie a videa s dalšími doplňky, např. mikrofon, webkamera
Třístupňová barevná teplota
Od teplé bílé po jasné denní světlo: Ovládání barevné teploty ve 3 krocích pomocí kabelového dálkového ovladače, pro optimální a rovnoměrné osvětlení, např. u videí a portrétů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Energetická třída (A až G) | F |
| Spotřeba energie | 10.7 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Externí napájení | USB 5,2 V/2 A |
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 190 cm |
| Rozměr - šířka | 265 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Smartphone |
| Tlumená funkce | 10 úrovní |
| Počet LED | 128 |
| Barva světla / Barevná teplota | 2100 K 3000 K 5500 K |
| Max. Lumenů | 1100 lm |
| Délka ohebného ramena | 11 cm |
Více informací o produktu
- Dokonale osvětleno: ať už jde o krásu, módu, vaření nebo kutilství, s LED kruhovým světlem vytvoř perfektní osvětlení pro všechny influencery na YouTube, Twitchi, Instagramu, TikToku a dalších platformách.
LED kruhové světlo:
- 10,2" kruhové světlo (vnější průměr 26,5 cm) s 128 LED diodami a ovládáním na kabelu
- Napájení přes USB-A kabel (délka kabelu 190 cm) pro připojení například k power bankě
- Neobvyklý úhel natáčení: kruhové světlo lze plynule naklápět dozadu
- Lehká konstrukce z hliníku a plastu
Krk labutě s držákem na mobil:
- Pro mnoho smartphonů: extrémně flexibilní pro šířku telefonu od 6,0 do 8,0 cm díky pružinovému držáku
- Gumové vložky na držáku chrání pouzdro telefonu před poškrábáním
- Vnější držák na blesk na LED kruhovém světle
- Adaptér z cold shoe na 1/4" pro kamery, webkamery apod.
Obsah dodávky
- 1 LED kruhové světlo "SpotLight FoldUp 102 II" s dálkovým ovládáním na kabelu
- 1 husí krk s držákem na smartphone
- 1 cold shoe adaptér na 1/4"
- 1 přepravní taška
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva na záruku.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční použití.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Poznámka
- Doporučujeme LED kruhové světlo provozovat na externí napájecí zdroj s USB-A konektorem.
- Toto LED kruhové světlo obsahuje světelný zdroj s energetickou třídou „F“.
- Světelný zdroj tohoto LED kruhového světla je vyměnitelný.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
