LED lampa, E14, 1050 lm nahrazuje 75W, tyčová, matná, neutrální bílá
00232571
energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 10 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: rod-shaped LED bulb with E14 socket in matt and neutral white

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | F |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 10 kWh/1000h |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 25000 h |
| Spotřeba energie | 10 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 1055 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Napájení | |
|---|---|
| Proud | 58 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Neutrální bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 38 mm |
| Hmotnost netto | 30 g |
| Rozměr - výška | 113 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Stick |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 4000 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 14 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 75 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 10 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: rod-shaped LED bulb with E14 socket in matt and neutral white
- neutral white light for work and general lighting and constant brightness
- reliable colour reproduction for everyday applications
- clear cover for even, glare-free light distribution
- broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED illuminant for use in chandeliers, wall and ceiling lights, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Obsah dodávky
- 1 LED bulb
Informace pro spotřebitele
The LED bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the light, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged lights should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED light is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. LED lights can, of course, also be used in enclosed luminaires, however their service life will be reduced by insufficient cooling. Non-dimmable!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
