LED lampa, G9, 200 lm (20W), zástrčná paticová, čirá, teplá bílá
00232583
Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 2 watty jako náhrada za klasické 21wattové žárovky: LED žárovka se zásuvkou na kolíky v teplé bílé barvě

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | F |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 2 kWh/1000h |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 15000 h |
| Spotřeba energie | 2 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 200 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Napájení | |
|---|---|
| Proud | 22 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 14.5 mm |
| Hmotnost netto | 14 g |
| Rozměr - výška | 60 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Kompakt |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 2700 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | G 9 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 21 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 2 watty jako náhrada za klasické 21wattové žárovky: LED žárovka se zásuvkou na kolíky v teplé bílé barvě
- teplé bílé světlo pro útulnou domácí atmosféru a stálou jasnost
- spolehlivé podání barev pro každodenní použití
- průhledný kryt pro maximální průchod světla
- široký vyzařovací úhel pro rovnoměrné osvětlení větších prostor
- LED žárovky pro použití v kompaktních svítidlech, nábytkovém a vitrínovém osvětlení apod.
- 100% jas ihned po zapnutí bez doby zahřívání nebo blikání
Obsah dodávky
- 1 LED žárovka
Informace pro spotřebitele
LED žárovku používej pouze v svítidlech určených pro její použití. Před výměnou světelného zdroje nech ho úplně vychladnout a vypni napájecí napětí. Poškozené světelné zdroje je třeba okamžitě vyměnit. Za škody způsobené nesprávným použitím nepřebíráme žádnou odpovědnost. LED světlo je navrženo pro provoz v otevřených svítidlech. Teplo generované světelným zdrojem během provozu může být vyzařováno do okolí. Předpokládaná životnost je založena na tomto režimu provozu. LED světla lze samozřejmě použít i v uzavřených svítidlech, avšak jejich životnost bude snížena nedostatečným chlazením. Není stmívatelné!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
