LED noční světlo "Circle Colour" se zásuvkou, senzor, 3 barvy
00223497
Úsporná LED noční a orientační lampička (bílá, zelená, modrá) s čidlem stmívání a integrovanou zásuvkou s vyšší ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Colour selector switch
Mírným otáčením vnějšího kroužku lze nastavovat barvy bílá, zelená a modrá
Snímač jasu
Snímač jasu reaguje na světelné podmínky: automaticky zapíná noční světlo ve tmě a vypíná, když je jasné
Integrovaná zásuvka
Připojení elektronických přístrojů je díky integrované zásuvce možné i nadále, takto se žádné místo pro zasunování neztratí
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá Modrá Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 7.3 cm |
| Rozměr - šířka | 8.2 cm |
| Rozměr - výška | 8.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max.spotřeba nočního světla | 0.8 W |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Životnost | 50000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Další funkce | Soumrakový spínač Soumrakový senzor |
Více informací o produktu
- Úsporná LED noční a orientační lampička (bílá, zelená, modrá) s čidlem stmívání a integrovanou zásuvkou s vyšší ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
- integrovaný soumrakový senzor reaguje na aktuální světelné podmínky a automaticky zapíná a vypíná noční světlo
- různé režimy barev: lehkým otočením přepínáš mezi bílým, zeleným a modrým světlem
- velmi decentní, příjemné světlo pro orientaci ve tmě a jako noční světlo, vhodné i pro osvětlení blízko podlahy
- úsporné noční světlo do zásuvek v interiéru, ideální do ložnic a dětských pokojů, na chodby, průchody, schodiště, sklepy nebo i pro domácí kino
- na rozdíl od běžných žárovek má LED dioda mnohonásobně delší životnost (až 50 000 hodin) a téměř nevydává teplo, takže je bezpečná na použití
- velmi nízká spotřeba: cca 0,6 W, tedy méně než 6 kWh ročně
Obsah dodávky
- 1 noční světlo „Barva kruhu“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určené pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Produkt smí být napájen pouze ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Světelný zdroj této lampy není vyměnitelný; pokud světelný zdroj dosáhne konce své životnosti, je třeba vyměnit celou lampu.
- Tento produkt není vhodný pro osvětlení místností v domácnosti.
Varování
- Používej produkt pouze v zásuvce, která je k tomu schválená. Zásuvka musí být umístěná blízko produktu a snadno přístupná.
- Dávej pozor u vícezásuvkových lišt, aby celkový příkon připojených spotřebičů nepřekročil povolený limit.
- Odpoj produkt od sítě, pokud ho delší dobu nepoužíváš.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel poškozený.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi