LED noční světlo "Color" do zásuvky, stmívací senzor, změna barev, RGB
00223504
Orientační a noční světlo s rozsvěcovacím senzorem a měnícími se barvami pro miminka, děti i dospělé, kteří potřebují osvětlení u země – vhodné do dětských pokojů, koupelen a ložnic, chodeb, schodišť, sklepů atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Twilight senzor
Inteligentní řízení světla díky senzoru soumraku: Noční světlo reaguje automaticky na dopad světla a reguluje osvětlení nezávisle podle okolní jasu
Individuální výběr barev
Rozmanitý výběr barev s režimem změny barvy: ať už ohnivě červená, uklidňující modrá, šťavnatá zelená nebo barevná změna – vyberte správnou barvu z široké škály podle svého vkusu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Max. zatížení | 0.5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | RGB |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 5.1 cm |
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - výška | 8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max.spotřeba nočního světla | 0.5 W |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Životnost | 20000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | Barevné světlo |
| Další funkce | Soumrakový senzor |
Více informací o produktu
- Orientační a noční světlo s rozsvěcovacím senzorem a měnícími se barvami pro miminka, děti i dospělé, kteří potřebují osvětlení u země – vhodné do dětských pokojů, koupelen a ložnic, chodeb, schodišť, sklepů atd.
- velmi decentní, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- noční světlo pro děti: zbavuje děti strachu, také jako světlo na spaní pro miminka
- také vhodné jako tlumené světlo a pro osvětlení u podlahy nebo pod postelí
- světlo při kojení: tlumené osvětlení do ložnice nebo dětského pokoje
- nechte zásuvkové světlo svítit ve své oblíbené barvě: místo měnění barev jako výchozí nastavení jednoduše stisknutím tlačítka zafixujte jinou RGB barvu
Obsah dodávky
- 1 „Barevná“ LED noční světlo
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi