LED noční světlo "Cozy" do zásuvky, multisenzor, stmívatelné, teplá bílá
00223508
Orientační a noční světlo s úsvitovým senzorem pro miminka, děti a dospělé, kteří potřebují osvětlení u země – pro použití v dětských pokojích, koupelnách a ložnicích, chodbách, schodištích, sklepech atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Nastavitelný vícesenzorový systém
Přizpůsobit se individuálním požadavkům: Nastavit multisenzor nočního světla pomocí vypínače buď jako pohybový nebo soumrakový senzor, případně jako vypínač - Funkci senzoru určte sami
Měkké osvětlení
Příjemné, nepřímé světlo: LED noční světlo vytváří harmonickou, uklidňující atmosféru díky jemnému světlu a zaručuje měkké osvětlení bez oslnění
Stmívatelné LED noční světlo
Dokonalá světelná nálada pomocí dotykového senzoru: Upravte jas nočního světla podle svých potřeb – od měkkého, uklidňujícího světla po silnější osvětlení pro lepší orientaci
Paměťová funkce
Nastavení zůstává zachováno: Noční světlo uchovává poslední zvolenou jasnost – i když bylo mezitím noční světlo vypnuté
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 5.8 cm |
| Rozměr - šířka | 7 cm |
| Rozměr - výška | 7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Životnost | 50000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | 2700 K (teplá bílá) |
Více informací o produktu
- Orientační a noční světlo s úsvitovým senzorem pro miminka, děti a dospělé, kteří potřebují osvětlení u země – pro použití v dětských pokojích, koupelnách a ložnicích, chodbách, schodištích, sklepech atd.
- velmi nenápadné, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- noční světlo pro děti: pomáhá dětem překonat strach, také jako spací světlo pro miminka
- také vhodné jako tlumené světlo a pro osvětlení blízko podlahy nebo pod postelí
- světlo pro kojení: tlumené osvětlení do ložnice nebo dětského pokoje
- úsporné noční světlo do zásuvky pro vnitřní použití s dlouhou životností
Obsah dodávky
- 1 „Pohodlná“ LED noční lampička
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi