LED noční světlo "Cozy", pohybový a soumrakový senzor, baterie, 3 kusy
00223502
Orientační a noční světlo na baterie pro osvětlení schodišť, skříní, vitrín nebo osvětlení na úrovni podlahy v chodbách, koupelnách či ložnicích s pohybovým a soumrakovým senzorem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Pohybový detektor s twilight senzorem
Pohybový senzor s twilight senzorem a automatickým vypnutím pro cílené osvětlení: Noční světlo reaguje na pohyb ve tmě a automaticky se zapne - Orientační světlo svítí přibližně 20 sekund po aktivaci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 6.4 cm |
| Rozměr - šířka | 4.4 cm |
| Rozměr - výška | 2.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Životnost | 50000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | 2700 K (teplá bílá) |
Více informací o produktu
- Orientační a noční světlo na baterie pro osvětlení schodišť, skříní, vitrín nebo osvětlení na úrovni podlahy v chodbách, koupelnách či ložnicích s pohybovým a soumrakovým senzorem
- velmi nenápadné, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- pohybové čidlo s detekčním úhlem 120° a dosahem max. 5 m
- úsporné orientační světlo do interiéru s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností
- flexibilní umístění díky montážní sadě: noční světlo lze pomocí lepících montážních destiček například připevnit na zeď a při výměně baterie jednoduše sundat
Obsah dodávky
- 3 „Pohodlná“ LED noční světýlka
- 9 AAA Micro baterií
- 3 lepicí montážní destičky
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi