LED noční světlo do zásuvky, 1x USB-A, 1x USB-C, soumrakový senzor
00223506
Úsporné LED noční a orientační světlo s čidlem soumraku, integrovanou funkcí nabíjení přes USB-A a USB-C pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Se dvěma USB nabíjecími zásuvkami
S 1x USB-A a 1x USB-C konektorem: ideální pro všechna zařízení nabíjená a ovládaná přes USB, např. tablet, smartphone, power pack, konzole
Podporuje dodávku energie a rychlé nabíjení
Rychlé nabíjení přes USB zásuvku: podporuje technologie Power Delivery a Fast Charge, což zaručuje extrémně rychlé nabíjení než u konvenčních nabíjecích technologií
Twilight senzor
Integrovaný senzor soumraku zapíná a vypíná noční světlo nezávisle podle světelných podmínek
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 6.5 cm |
| Rozměr - šířka | 4.9 cm |
| Rozměr - výška | 6.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Životnost | 50000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | 3000 K (teplá bílá) |
Více informací o produktu
- Úsporné LED noční a orientační světlo s čidlem soumraku, integrovanou funkcí nabíjení přes USB-A a USB-C pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
- velmi nenápadné, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- úsporná noční lampička do zásuvky pro vnitřní použití s dlouhou životností
- napájení dalších elektronických zařízení přes integrované USB-A a USB-C porty (Twin Power)
Obsah dodávky
- 1 LED noční světlo
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj prosím informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvoje zařízení podporuje PD (Power Delivery).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi