LED noční světlo "Mobile", časovač, stmívatelné, dobíjecí, IP44
00223500
Dobíjecí mobilní noční a orientační světlo pro osvětlení dětských pokojů, koupelen a ložnic atd., také vhodné jako náladové světlo pro vnitřní i venkovní použití
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Baterie pro plnou mobilitu
Plná mobilita díky provozu na baterii: baterii lze nabíjet přes USB-C kabel
Náhradní baterie
Nefunguje, neexistuje: Když je baterie úplně vybitá, dáme vám novou – abyste nemuseli zbytečně vyhazovat produkty nebo kupovat nové jen proto, že baterie slábne
Individuální výběr barev
Rozmanitý výběr barev s režimem změny barvy: ať už ohnivě červená, uklidňující modrá, šťavnatá zelená nebo barevná změna – vyberte správnou barvu z široké škály podle svého vkusu
Stmívatelné LED noční světlo
Dokonalá světelná nálada pomocí dotykového senzoru: Upravte jas nočního světla podle svých potřeb – od měkkého, uklidňujícího světla po silnější osvětlení pro lepší orientaci
Paměťová funkce
Nastavení zůstává zachováno: Noční světlo uloží poslední zvolené nastavení – i když bylo mezi tím noční světlo vypnuto
Časovač pro doprovod spánku
Jemně usínat: Noční světlo se automaticky vypne po 30 minutách rozsvícení
IP44 – odolný proti stříkání
Ať už jde o pavilon, terasu nebo stan: Díky ochraně proti vodě (IP44) vytváří mobilní noční světlo atmosférickou atmosféru v chráněném venkovním prostoru
Nastavení barevné teploty
Od útulného po aktivní: Vyberte si oblíbený odstín bílé z 3000, 4000 nebo 5000K a zapněte teplé světlo pro usnutí nebo studené světlo pro čtení nahlas
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (DC) | 5 V |
| Barevně nastavitelný světelný zdroj | Ano |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Max. výdrž akumulátoru | 3 h |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva světla | Více barev Teplá bílá Modrá Zelená Červená Neutrální bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 98 mm |
| Rozměr - výška | 120 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stolní svítidlo |
| Pro stmívače | Ano |
| IP třída ochrany | IP44 (ochrana proti stříkající vodě) |
| Barva světla / Barevná teplota | 3000 K (teplá bílá) 4000 K (neutrální bílá) 5000 K (neutrální bílá) |
Více informací o produktu
- Dobíjecí mobilní noční a orientační světlo pro osvětlení dětských pokojů, koupelen a ložnic atd., také vhodné jako náladové světlo pro vnitřní i venkovní použití
- velmi nenápadné, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- díky držadlu je noční světlo snadno přenosné – ideální pro noční cesty, např. při stanování nebo na kempinku
- nízká spotřeba energie díky LED diodě
Obsah dodávky
- 1 „Mobilní“ noční světlo
- 1 USB-C kabel
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi