LED noční světlo se zásuvkou, 2 USB výstupy, pohybovým a světelným senzorem
00223498
Úsporné LED noční a orientační světlo s čidlem stmívání, integrovanou nabíjecí funkcí se 2 USB-A porty a zásuvkou s zvýšenou ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Integrovaná zásuvka
Připojení elektronických přístrojů je díky integrované zásuvce možné i nadále, takto se žádné místo pro zasunování neztratí
Senzor jasu a pohybu
Noční světlo reaguje ve tmě na pohyb a potom se automaticky zapne
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Se dvěma USB-A nabíjecími zásuvkami
Se dvěma integrovanými USB-A zásuvkami: ideální pro všechna zařízení nabíjená a ovládaná přes USB, např. tablet, smartphone, napájecí zdroj, konzole
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. nabíjecí proud USB | 2.4 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 7.5 cm |
| Rozměr - šířka | 8.5 cm |
| Rozměr - výška | 8.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max.spotřeba nočního světla | 0.3 W |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Životnost | 30000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | Denní světlo - 18000 K |
| Další funkce | Pohybový senzor Soumrakový senzor 30 sekund hoření USB-A zásuvka pro nabíjení Zásuvka s clonkami |
Více informací o produktu
- Úsporné LED noční a orientační světlo s čidlem stmívání, integrovanou nabíjecí funkcí se 2 USB-A porty a zásuvkou s zvýšenou ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech apod.
- LED noční světlo zaznamenává při tmě pohyb v úhlu záběru cca 120° a dosahu 2,5 m
- Připojení pro současné napájení dalších elektronických zařízení přes integrovanou zásuvku a 2 další USB 2.4 porty (Twin Power)
- Energeticky úsporné noční světlo do zásuvky pro vnitřní použití svítí po aktivaci pohybem přibližně 30 sekund
- Světlo má denní bílou barvu (18000 K) a velmi nízkou spotřebu: cca 0,3 W
Obsah dodávky
- 1 noční světlo
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Přestaň produkt používat, pokud má zjevné poškození.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej a nekrč.
- Při odpojení kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o odpadech.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nikdy nezapoj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Produkt smí být napájen pouze ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Tento produkt není vhodný pro osvětlení místností v domácnosti.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový vodič.
- Nesnaž se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce svěř odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi