LED orientační světlo "Sleek", pohybový a světelný senzor, hliník
00223503
Dobíjecí orientační světlo pro osvětlení schodišť, skříní, vitrín nebo osvětlení na úrovni podlahy v chodbách, koupelnách či ložnicích s pohybovým a soumrakovým senzorem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Baterie pro plnou mobilitu
Plná mobilita díky provozu na baterii: baterii lze nabíjet přes USB-C kabel
Adjustable multi-sensor
Customise the closet light to your own needs: a switch can be used to select whether the multi-sensor reacts only to movement or also to brightness, whether the light is permanently lit or completely deactivated
Motion detector and twilight sensor
Motion detector with twilight sensor and automatic switch-off for targeted lighting: the closet light reacts to movement in the dark and switches on automatically
Dimmable LED orientation light
Perfect lighting mood at the touch of a button: adjust the brightness of the closet light perfectly to your needs - from gentle, calming light to brighter illumination for more orientation
Memory function
Setting memory : the orientation light memorises the last selected brightness - even if the closet light was switched off in the meantime
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 210 cm |
| Rozměr - šířka | 40 cm |
| Rozměr - výška | 10 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Životnost | 20000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | 4000 K (neutrální bílá) |
Více informací o produktu
- Dobíjecí orientační světlo pro osvětlení schodišť, skříní, vitrín nebo osvětlení na úrovni podlahy v chodbách, koupelnách či ložnicích s pohybovým a soumrakovým senzorem
- flexibilně použitelný: například jako silné osvětlení skříně nebo jako stmívatelné orientační světlo na chodbě
- pohybový senzor s detekčním úhlem 120° a dosahem max. 3 m
- výdrž baterie v režimu senzoru při 10 aktivacích denně až cca 2 měsíce při 100% jasnosti
- výdrž baterie v nepřetržitém provozu při 100% jasnosti cca 3 hodiny
- matná světelná plocha, která neoslňuje a vytváří měkké světlo
- úsporné orientační světlo do interiéru s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností
- flexibilní umístění díky montážní sadě: osvětlení skříně připevni pomocí magnetických montážních destiček například ve skříni a pro nabíjení jednoduše sundej
- ideální také jako podlinkové osvětlení v kuchyni nebo dílně
- vyrobeno z lehkého a odolného hliníku
Obsah dodávky
- 1 „Elegantní“ LED orientační světlo
- 2 montážní desky
- 1 USB-C kabel
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi