LED pás Neon, RGBIC, Wi-Fi Matter, stmívatelný, IP44, hlas/aplikace
00176659
Vytvoř si svůj dokonalý moment pohody doma: s LED světelným páskem – integrovaným do domácí Wi-Fi sítě – můžeš své osvětlení posunout na novou úroveň. Od jemného nepřímého osvětlení až po stylové světelné efekty, světlo je od teď redefinováno.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Easy operation from anywhere via the app
Ať už se jedná o sedací soupravu nebo o plážové lehátko: pomocí aplikace Hama Home řídíte WLAN kontrolér odkudkoli a máte kdykoli kontrolu ohledně LED světelných pásků
Convenient voice control
Ať už se jedná o Amazon Alexa nebo o Google Assistant: prostřednictvím hlasového ovládání řídíte nejrůznější světelné efekty pohodlně pomocí LED-Strip
Výběr 16 milionů barev
Chytrý barevný nával: Vyberte si ze 16 milionů barev podle vaší nálady nebo příležitosti – například zářivě oranžová na začátek dne nebo barevná změna pro oslavu
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s libovolným množstvím produktů Hama, například přepínat chytré LED lampy a světla pomocí pohybových senzorů
Smart Home without a gateway
Our LED strip works without any gateway (hub): You don't need an additional device, and you save on extra costs since the light strip establishes a direct WiFi connection with the router
Lighting deluxe with LED strips
Smart play of colours: with the LED light strip, you dive into a new dimension of creative light architecture - design each segment individually in your favourite colours, motley, colour-changing, flashing, as a chaser, dimmed or use the preset scenes
IP44 – Splashproof
LED light strip for outdoor use: whether it's a summer party or a Christmas celebration in the garden - with the LED rope light, you can enjoy creative, smart garden lighting even when it's raining or snowing
Flexible LED rope light
This LED strip is flexible: shapes, lines, curves, corners - wrap around your favourite tree or model your favourite shape on the wall and let the light show begin
Moderní světelné efekty
Spektakulární záře s LED dekorativním světlem pro hraní her, streamování, pokoje teenagerů: barevná změna pro příjemnou atmosféru, ladící barvy pro hru nebo nepřímé osvětlení pro relaxaci
Matter Smart Home Standard
It doesn't matter: with the Matter Smart Home standard, you can connect the LED strips, regardless of the manufacturer, to any Matter-compatible app, such as Alexa, Apple Home, Google Home or Home Assistant - so you can control smart devices around the home with even more convenience
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Barvy podsvícení | 16 milionů |
| Počet barev LED | 16000000 |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Napájecí adaptér |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zdroje světla | 0.8 cm |
| Výška osvětlení | 1.8 cm |
| Délka kabelu | 200 cm |
| LED páska - délka | 500 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ konstrukce | Flexibilní LED pásek |
| Tlumená funkce | Volitelné |
| Stmívání | Aplikace |
| Barevná teplota | Barevné světlo |
| Životnost | 25000 h |
| Zdroj světla | Úsporné LED |
| Max. Lumenů | 0 lm |
| Hlasový asistent | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
Více informací o produktu
- Udělej dojem v oblasti estetického osvětlení s chytrými LED pásky: objev kouzlo světla a vytvoř si vlastní osvětlení na míru podle principu DIY – osvětli svou zahradu, terasu, balkon i obytné prostory přesně tak, jak chceš.
- Jednoduchá instalace na tvé vlastní WiFi síti: protože není potřeba žádný hub, můžeš svá zařízení nastavit během pár minut
- Vysoká kompatibilita: nový standard Matter propojuje tento chytrý LED pásek se všemi kompatibilními systémy chytré domácnosti
- Vytvářej různé světelné scénáře pomocí aplikace: například plynule stmívej v oblíbené barvě nebo vybírej z řady předinstalovaných dynamických scén
- Ovládání časovačem: v aplikaci si nastav, kdy se má LED světelný pásek zapnout a vypnout
- Díky integraci zařízení do tvé WLAN můžeš vytvářet skupiny nebo scény, například s WLAN LED lampou, která svítí ve stejných barvách
- Šetři energii cíleným ovládáním chytrého osvětlení, včetně užitečné funkce na dálku, pokud bys náhodou zapomněl LED pásek vypnout. Vždy budeš informovaný o aktuálním stavu zařízení prostřednictvím aplikace nebo push notifikace
- Přímé připojení do zásuvky 230 V s napájecím zdrojem, IP44 tvarovaná zástrčka pro chráněné venkovní připojení
- Tvé data jsou uložena výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 1 LED pásek
- 1 ovladač
- 1 napájecí zdroj
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1 a iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
V závislosti na použitém systému kompatibilním s Matter může být pro provoz potřeba hub.
Aplikace Hama Home umožňuje přímé nastavení a použití bez dalších zařízení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi