LED pás, RGBCCT, Wi-Fi, Matter, Stmívatelný, Samolepivý, Zkracující, 5 m
00176669
Vytvoř si svůj dokonalý moment pohody doma: s LED světelným páskem – integrovaným do domácí Wi-Fi sítě – můžeš své osvětlení posunout na novou úroveň. Od jemného nepřímého osvětlení až po stylové světelné efekty, světlo je od teď redefinováno.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s tolika produkty Hama jako chcete
Výběr 16 milionů barev
Chytrý barevný nával: Vyberte si ze 16 milionů barev podle vaší nálady nebo příležitosti – například zářivě oranžová na začátek dne nebo barevná změna pro oslavu
Indirect lighting
Accent lighting or discreet illumination: With the LED rope light, you create perfect indirect lighting - soft light for a cosy living atmosphere to feel good in
Trendy light effects
Spectacular lighting with LED strips for gaming, streaming, youth rooms: from colourful colour changes for a cool atmosphere to the favourite colour on the bed and wardrobe to the screen with backlighting
Cut-to-size LED strip
Just cut to size: Shorten the LED light strip at the marked intersections, adjust it to the desired length, glue it on and let the light show commence
Smart Home without a gateway
Our LED strip works without any gateway (hub): You don't need an additional device, and you save on extra costs since the light strip establishes a direct WiFi connection with the router
Easy operation from anywhere via the app
Be it on the sofa or the train: With the Hama Home app, you can control the LED strips from anywhere and you have control over your lighting at all times
Convenient voice control
Whether it be Amazon Alexa or Google Assistant: Conveniently control all kinds of lighting effects via the LED light strip using voice commands
Adjustment of the colour temperature 2700K - 6500K
From cosy to active: Choose exactly the colour temperature on the LED light strip that matches your activities, e.g. warm white for a relaxed evening or daylight for cooking
Matter Smart Home Standard
It doesn't matter: with the Matter Smart Home standard, you can connect the LED strips, regardless of the manufacturer, to any Matter-compatible app, such as Alexa, Apple Home, Google Home or Home Assistant - so you can control smart devices around the home with even more convenience
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Barvy podsvícení | 16 milionů |
| Počet barev LED | 16000000 |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Napájecí adaptér |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zdroje světla | 1.2 cm |
| Délka kabelu | 150 cm |
| LED páska - délka | 500 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ konstrukce | Flexibilní LED pásek |
| Upevnění | Samolepící |
| Doplňkové vlastnosti | Možnost zkrácení |
| Tlumená funkce | Volitelné |
| Stmívání | Aplikace |
| Barevná teplota | 2700 - 6500 |
| Životnost | 25000 h |
| Zdroj světla | Úsporné LED |
| Max. Lumenů | 1000 lm |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa |
Více informací o produktu
- Vyjádři se v oblasti estetického osvětlení pomocí LED pásků: ať už jako světelný pásek v obýváku za komodou, vitrínou nebo za závěsem, jako osvětlení pod kuchyňskými skříňkami, nebo jako noční světlo na chodbách a schodištích – osvětli si své místnosti přesně tak, jak chceš.
- Jednoduchá instalace na tvou vlastní WiFi síť: protože není potřeba žádný hub, můžeš svá zařízení nastavit během několika minut
- Vysoká kompatibilita: nový standard Matter propojuje tento chytrý LED pásek se všemi kompatibilními chytrými domácími systémy
- Vytvářej různé světelné scénáře v aplikaci: například plynulé stmívání v tvé oblíbené barvě nebo výběr z řady přednastavených dynamických scén
- Časovač: v aplikaci si nastavíš, kdy se má LED světelný pásek zapnout a vypnout
- S integrovanými zařízeními ve tvé WLAN můžeš vytvářet skupiny nebo scény, například s WLAN LED lampou, která svítí ve stejných barvách
- Světelné efekty na více než 5 metrech, s 90 LED diodami, z nichž 30 jsou RGB, 30 teplá bílá, 30 studená bílá (vysoká účinnost a světelný výkon 100 lm/W při bílém světle)
- Šetři energii cíleným ovládáním chytrého osvětlení, včetně užitečné možnosti při odchodu z domu, pokud bys zapomněl LED pásek vypnout. Díky aplikaci nebo push notifikacím jsi vždy informován o aktuálním stavu zařízení
- Přímé připojení do zásuvky 230 V s napájecím adaptérem
- LED pásek s trvale přilepenou lepící páskou, ale můžeš ho také připevnit jinými způsoby, například pomocí stahovacích pásků
- Tvoje data jsou uložena výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 1 LED pásek
- 1 ovladač
- 1 napájecí zdroj
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1 a iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Amazon Alexa/Google Assistant:
Pro to je potřeba, aby byla aktivována Alexa dovednost „Hama Home“ v aplikaci Alexa / služba „Hama Home“ v aplikaci Google Home. Uživatelský účet pro aplikaci Hama Home je pak propojen s Alexou / Googlem.
To umožňuje ovládat zařízení hlasem (např. zapínání/vypínání, plynulé stmívání, změnu barev).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi