LED pracovní světlo "W500-C", dobíjecí, magnetické, háčkové, 6 režimů
00228610
Výkonné světlo pro náročné pracovní prostředí v dílně, autě, domě i zahradě: robustní, kompaktní LED pracovní světlo přináší světlo do tmy – pro každou výzvu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Větší dosah s COB LED
Rozsah paprsku plus: Silná COB LED osvětluje rovnoměrně a na velké ploše
Magnet a háček
Světlo zapnuté, handsfree: Jednoduše pověste LED dílenské světlo na magnet nebo rozkládací háček tam, kde světlo potřebujete, např. na trubky, kabely, tyče a magnetické plochy
6 světelných režimů
Nastavitelný v 6 režimech: správný režim osvětlení pro každou situaci – bílá LED, COB LED s jasným světlem, COB LED se středním světlem, COB LED ztlumená, červená COB LED trvale svítící a červená COB LED blikající
Dobíjecí
Dobíjecí pracovní světlo: Aby bylo zajištěno, že bezdrátové pracovní světlo bude vždy k dispozici, stačí jej nabít USB-C kabelem a vhodnou nabíječkou v zásuvce
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Externí napájení | USB 5 V/1 A |
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Žlutá |
| Barva LED | Bílá Červená |
| Barva světla | Bílá |
| Série | Workshop |
| Barva | Černá Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 100 cm |
| Rozměr - šířka | 15.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 3.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Pracovní světlo |
| Provozní doba | 8 h |
| Tlumená funkce | 2 úrovně |
| Počet LED | 2 |
| Časovač světla | 8 h |
| Barva světla / Barevná teplota | 6500 K (denní světlo) |
| Max. Lumenů | 500 lm |
Více informací o produktu
- Výkonné světlo pro náročné pracovní prostředí v dílně, autě, domě i zahradě: robustní, kompaktní LED pracovní světlo přináší světlo do tmy – pro každou výzvu
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- úsporná a výkonná
- IP44: LED pracovní světlo svítí spolehlivě i ve sněhu, dešti a blátě
- skládací pro úspornou přepravu v autě a v kufru na nářadí a také pro úsporné skladování v dílně, sklepě a na stavbě
- kvalitní plastové pouzdro: odolné proti nárazům a robustní
Obsah dodávky
- 1 LED pracovní světlo „W500-C“
- 1 lithium-iontová baterie
- 1 kabel USB-C
- 1 rychlý průvodce
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi