LED RGB kroužkové světlo "SpotLight FoldUp RGB 102", pro mobil, skládací
00004665
Vytvářej skvělý obsah přesně tak, jak chceš – s LED kruhovým světlem včetně držáku na smartphone, RGB režimem a vysouvacím stativem až do výšky 138 cm pro širokou škálu použití. Tady získáš neobyčejné perspektivy v tom nejlepším světle.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Prstencové světlo na cestách
Fotostudio s sebou: Kruhové světlo lze složit a uložit do stojanu – ideální pro všechny blogery a vlogery, kteří jsou často na cestách
Prodloužitelné na 138 cm
Vysoko: vysouvatelný až do 138 cm, ideální pro větší situace nebo pro fotografování vsedě či stoje
Vhodné jako stolní stativ
Optimální osvětlení pro tutoriály líčení nebo selfie portréty: lze jej také použít jako stůlní stativ s minimální výškou 52 cm
Kulová hlava a husí krk
Vždy ideální pozice pro focení: portrétní a krajinářský formát díky držáku na smartphone s kulovitou hlavou a flexibilním husím krkem
Efekt okouzlujících očí
Třpytivý okouzový efekt: LED kruhové světlo vyvolává záři v očích pomocí odrazů
Tři 1/4" porty
Jedno kruhové světlo – tři možnosti připojení 1/4": všechny konektory s 1/4" na jednom místě například pro příslušenství na husí krk, smartphone, šrouby adaptéru
Čtyři porty se studenou botou
Jedno kruhové světlo – čtyři možnosti připojení na studené boty: Konektory pro studené boty jsou umístěny po všech stranách pro profesionální a kreativní fotografie a videa s dalšími doplňky, např. mikrofon, webkamera
Třístupňová barevná teplota
Od teplé bílé po jasné denní světlo: Ovládání barevné teploty ve 3 krocích pomocí kabelového dálkového ovladače, pro optimální a rovnoměrné osvětlení, např. u videí a portrétů
9-úrovňová intenzita světla
Od jasného po příjemně ztlumené: intenzitu světla lze nastavit v 9 nebo 8 krocích v režimu RGB
29 režimů RGB
Barevná hra barev: Zapněte režim RGB na LED kruhovém světle a hrajte s 29 barevnými možnostmi včetně dynamických efektů – pro jedinečnou atmosféru při natáčení, živém vysílání a videu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Energetická třída (A až G) | F |
| Spotřeba energie | 7.5 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Externí napájení | USB 5 V/1,53 A |
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 265 mm |
| Délka kabelu | 190 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Smartphone |
| Pro stmívače | Ano |
| Tlumená funkce | 8 úrovní |
| Počet LED | 158 |
| Barva světla / Barevná teplota | 3000 K (teplá bílá) 6500 K (denní světlo) 4500 K (neutrální bílá) |
| Max. Lumenů | 1100 lm |
| Délka ohebného ramena | 11 cm |
Více informací o produktu
- Dokonale osvětleno: ať už pro krásu, módu, vaření nebo kutilství, s LED-RGB kruhovým světlem vytvoř perfektní osvětlení a kreativní barevné světy pro všechny influencery na YouTube, Twitch, Instagramu, TikToku a dalších platformách.
LED-RGB kruhové světlo:_x000D_
- Kruhové světlo o průměru 26,5 cm (10,2") s 64 studeně bílými LED, 64 teplými bílými LED a 30 RGB LED s kabelovým dálkovým ovládáním_x000D_
- Napájení přes USB-A kabel (délka kabelu 190 cm) pro připojení např. k powerbank_x000D_
- Neobvyklý úhel záznamu: kruhové světlo lze plynule naklopit dozadu_x000D_
- Lehká konstrukce z hliníku a plastu_x000D_
_x000D_
Husí krk s držákem na mobil:_x000D_
- Pro mnoho smartphonů: extrémně flexibilní pro šířky smartphonů od 6,0 do 8,0 cm díky pružinovému držáku_x000D_
- Gumové vložky na držáku chrání kryt mobilu před poškrábáním_x000D_
_x000D_
- Vnější držák na blesk na LED kruhovém světle_x000D_
- Adaptér z cold shoe na 1/4" pro fotoaparáty, webkamery apod.
Obsah dodávky
- 1 LED-RGB kruhové světlo "SpotLight FoldUp RGB 102 II" s dálkovým ovládáním na kabelu
- 1 husí krk s držákem na smartphone
- 1 cold shoe na adaptéru 1/4"
- 1 přepravní taška
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné změny. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Produkt používej výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční použití.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo technické parametry uvedené v technických údajích.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Produkt používej pouze za mírných klimatických podmínek.
Poznámka
- Doporučujeme LED kruhové světlo provozovat na externím zdroji napájení s USB-A konektorem.
- Toto LED kruhové světlo obsahuje světelný zdroj s energetickou třídou účinnosti „F“.
- Světelný zdroj tohoto LED kruhového světla je vyměnitelný.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
