LED svítilna "FLX600", baterie, nárazuvzdorná, hliník, 4 režimy, zoom
00228605
Vyrobeno pro venkovní použití: kempování, turistika, volný čas – nepříznivé povětrnostní podmínky, nárazy a nouzové situace; s touto vysoce kvalitní a extrémně odolnou LED svítilnou jsi vybavený na svůj venkovní výlet.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
4 světelné režimy
Nastavitelný ve 4 režimech: správný režim světla pro každou situaci – bílá LED s jasným světlem, střední světlo, tlumené světlo a blikající světlo
Funkce zoomu
Zaostřitelná baterka: nastavitelný kužel pro dokonalé osvětlení blízkých i vzdálených vzdáleností, ideální pro detaily, ale také pro celkový obraz
SOS tlačítko
Bezpečnost na silnici s LED svítilnou: tlačítko SOS vysílá blinkové světlo s bílou LED diodou
Odnímatelný háček
Světlo zapnuté, handsfree: Jednoduše pověste venkovní svítilnu na odnímatelný háček tam, kde potřebujete světlo
Odolnost vůči nárazům
Vydrží hodně nárazů: Robustní, vysoce kvalitní hliníkové pouzdro vydrží pád až 1,5 metru
Dlouhý dosah
Pro dobrodruhy: S dosahem paprsku 250 metrů poskytuje LED svítilna spolehlivé osvětlení na dálku – takže vždy můžete bezpečně vidět cestu i překážky včas, i v matoucím terénu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný rozsah | 250 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Výkon | 15 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva LED | Bílá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 3.5 cm |
| Hmotnost | 266 g |
| Rozměr - délka | 17.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| IP třída ochrany | IP44 (ochrana proti stříkající vodě) |
| Počet LED | 1 |
| Časovač světla | 8 h |
| Max. Lumenů | 600 lm |
Více informací o produktu
- Vyrobeno pro venkovní použití: kempování, turistika, volný čas – nepříznivé povětrnostní podmínky, nárazy a nouzové situace; s touto vysoce kvalitní a extrémně odolnou LED svítilnou jsi vybavený na svůj venkovní výlet.
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- úsporná na energii a vytrvalá
- IP44: LED baterka svítí spolehlivě i ve sněhu, dešti a blátě
- díky vroubkované rukojeti se outdoorová baterka bezpečně a neklouzavě drží v ruce, také zoom funkci lze díky vroubkování snadno nastavit
Obsah dodávky
- 1 LED svítilna „FLX600“
- 1 háček
- 3 AAA mikro baterie
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi