LED svítilna "W200", baterie, zoom, COB, hliník, 3 režimy
00228620
Výkonná a odolná LED svítilna pro nejnáročnější podmínky v dílně, ve vozidlech, při venkovních a volnočasových aktivitách
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce zoomu
Zaostřitelná baterka: nastavitelný kužel pro dokonalé osvětlení blízkých i vzdálených vzdáleností, ideální pro detaily, ale také pro celkový obraz
Luminosity COB LED
Dosah paprsku plus: COB LED na boku, kterou lze také aktivovat, osvětluje rovnoměrně a na velké ploše
3 světelné režimy
Nastavitelný ve 3 režimech: správný režim světla pro každou situaci – bílá LED s jasným světlem, tlumené světlo a blikající světlo
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný rozsah | 180 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Výkon | 5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 3.3 cm |
| Hmotnost | 140 g |
| Rozměr - délka | 15.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet žárovek | 1 |
| Počet LED | 2 |
| Časovač světla | 44 h |
| Max. Lumenů | 200 lm |
Více informací o produktu
- Výkonná a odolná LED svítilna pro nejnáročnější podmínky v dílně, ve vozidlech, při venkovních a volnočasových aktivitách
- LED technologie pro jasné a rovnoměrné osvětlení plochy
- Aktivace COB-LED: roztažení baterky, stisknutí tlačítka, zapnutí jasného super světla
- Hliníkové pouzdro: odolné proti nárazům a robustní
- úsporné a výkonné
- díky vroubkované rukojeti se baterka drží bezpečně a neklouže
- baterka je vybavena odnímatelným poutkem pro bezpečné držení v ruce
Obsah dodávky
- 1 LED svítilna „W200“
- 1 nosící poutko
- 3 AAA mikro baterie
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi