LED žárovka, E14, 470 lm (40W), kapka P45, matná, teplá bílá
00232541
Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 2,9 wattů jako náhrada za běžné 40wattové žárovky: LED filament ve tvaru kapky se závitem E14 v matném a teplém bílém provedení

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Energetická třída C
Energeticky úsporné LED žárovky: snižují spotřebu elektřiny a náklady na energii
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | C |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 3 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 320 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 15000 h |
| Spotřeba energie | 2.9 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 470 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Rozměr - výška | 78 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Žárovka P 45 |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 2700 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 14 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 40 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 2,9 wattů jako náhrada za běžné 40wattové žárovky: LED filament ve tvaru kapky se závitem E14 v matném a teplém bílém provedení
- teplé bílé světlo pro útulnou domácí atmosféru a konstantní jas
- spolehlivé podání barev pro každodenní použití
- filamentová žárovka v kvalitním designu ze skla s klasickým charakterem žárovky
- matný kryt pro rovnoměrné, neoslňující rozptýlení světla
- široký vyzařovací úhel pro rovnoměrné osvětlení větších ploch
- LED filamentová žárovka pro použití v menších svítidlech, nočních lampách, závěsných lampách apod.
- 100% jas ihned po zapnutí bez doby nahřívání nebo blikání
Obsah dodávky
- 1 LED žárovka s vláknem
Informace pro spotřebitele
LED filamentová žárovka by měla být používána pouze v svítidlech určených pro její použití. Před výměnou světelného zdroje nechte žárovku zcela vychladnout a vypněte napájecí napětí. Poškozené světelné zdroje je třeba okamžitě vyměnit. Za škody způsobené nesprávným použitím není převzata žádná odpovědnost. LED filamentová žárovka je navržena pro provoz v otevřených svítidlech. Teplo generované světelným zdrojem během provozu může být vyzařováno do okolí. Předpokládaná životnost je založena na tomto režimu provozu. Samozřejmě, LED filamentové žárovky lze používat také v uzavřených svítidlech, ale jejich životnost bude kvůli nedostatku chlazení snížena. Není stmívatelná!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
