LED žárovka, E14, 470 lm (40W), svíčka C35, matná, teplá bílá, 2 ks.
00232530
energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 6.5 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED filament in pear shape with E27 socket in neutral white

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Energetická třída C
Energeticky úsporné LED žárovky: snižují spotřebu elektřiny a náklady na energii
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | C |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 7 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 320 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 15000 h |
| Spotřeba energie | 6.5 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 1055 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Neutrální bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Rozměr - výška | 105 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | A60 Bulb |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 4000 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 27 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 75 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 6.5 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED filament in pear shape with E27 socket in neutral white
- neutral white light for work and general lighting and constant brightness
- Reliable colour reproduction for everyday applications
- filament bulb in high-quality glass design with classic incandescent lamp character
- Clear cover for maximum transparency
- Broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED filament bulb for use in classic ceiling lights, floor lamps, table lamps, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Obsah dodávky
- 1 LED filament bulb
Informace pro spotřebitele
The LED filament bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the illuminant, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged illuminants should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED filament bulb is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. Of course, LED filament bulbs can also be used in enclosed luminaires, but their service life will be reduced due to the lack of cooling. Non-dimmable!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
