LED žárovka, E27, 1050 lm nahrazuje 75 W, reflektor R80, matná, teplá bílá
00232531
energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | D |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 8 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 110 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 25000 h |
| Spotřeba energie | 7.8 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 1055 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Rozměr - výška | 115 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Reflektorová žárovka R 80 |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 2700 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 27 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 75 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white
- warm white light for a cosy living atmosphere and constant brightness
- reliable colour reproduction for everyday applications
- LED lamp in high-quality glass design with classic incandescent lamp character
- frosted cover for even, glare-free light distribution
- broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED illuminant for use in shop and display case lighting, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Obsah dodávky
- 1 LED bulb
Informace pro spotřebitele
- The LED bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the light, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged lights should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED light is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. LED lights can, of course, also be used in enclosed luminaires, however their service life will be reduced by insufficient cooling. Non-dimmable!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
