LED žárovka, E27, 1521 lm (100W), A60, čirá, neutrální, stmívatelná
00232506
energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 7,2 wattů jako náhrada za klasickou 100wattovou žárovku: LED filament v tvaru hrušky se závitem E27 v neutrální bílé barvě

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Energetická třída A
LED žárovky s nejvyšší energetickou účinností: maximálně snižují spotřebu elektřiny a minimalizují náklady na energii
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | A |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 8 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 320 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 50000 h |
| Spotřeba energie | 7.2 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 1521 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Neutrální bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Rozměr - výška | 105 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | A60 Bulb |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 4000 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 27 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 100 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 7,2 wattů jako náhrada za klasickou 100wattovou žárovku: LED filament v tvaru hrušky se závitem E27 v neutrální bílé barvě
- neutrálně bílý světlo pro pracovní a obecné osvětlení a konstantní jas
- spolehlivé podání barev pro každodenní použití
- filamentová žárovka v kvalitním designu ze skla s klasickým charakterem žárovky
- průhledné krytí pro maximální propustnost světla
- široký vyzařovací úhel pro rovnoměrné osvětlení větších ploch
- LED filamentová žárovka pro použití v klasických stropních svítidlech, stojacích lampách, stolních lampách atd.
- 100% jas ihned po zapnutí bez doby nahřívání nebo blikání
Obsah dodávky
- 1 LED žárovka s vláknem
Informace pro spotřebitele
LED filamentová žárovka by měla být používána pouze v svítidlech určených pro její použití. Před výměnou světelného zdroje nechte žárovku zcela vychladnout a vypněte napájecí napětí. Poškozené světelné zdroje je třeba okamžitě vyměnit. Za škody způsobené nesprávným použitím není převzata žádná odpovědnost. LED filamentová žárovka je navržena pro provoz v otevřených svítidlech. Teplo generované světelným zdrojem během provozu může být vyzařováno do okolí. Předpokládaná životnost je založena na tomto režimu provozu. Samozřejmě, LED filamentové žárovky lze používat také v uzavřených svítidlech, ale jejich životnost bude kvůli nedostatku chlazení snížena. Není stmívatelná!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
