LED žárovka, E27, 806 lm (60W), baňka A60, čirá, teplá, stmívatelná
00232514
Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 5 wattů jako náhrada za běžnou 60wattovou žárovku: stmívatelný LED filament v hruškovém tvaru se závitem E27 v matném a neutrálně bílém provedení

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Energetická třída C
Energeticky úsporné LED žárovky: snižují spotřebu elektřiny a náklady na energii
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | C |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 5 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 320 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 15000 h |
| Spotřeba energie | 5 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 806 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Napájení | |
|---|---|
| Proud | 34 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Neutrální bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Hmotnost netto | 39 g |
| Rozměr - výška | 105 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | A60 Bulb |
| Pro stmívače | Ano |
| Barevná teplota | 4000 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 27 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 60 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- Energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 5 wattů jako náhrada za běžnou 60wattovou žárovku: stmívatelný LED filament v hruškovém tvaru se závitem E27 v matném a neutrálně bílém provedení
- neutrálně bílý světlo pro pracovní a obecné osvětlení
- spolehlivé podání barev pro každodenní použití
- filamentová žárovka v kvalitním designu ze skla s klasickým charakterem žárovky
- matný kryt pro rovnoměrné, neoslňující rozptýlení světla
- široký úhel vyzařování pro rovnoměrné osvětlení větších prostor
- LED filamentová žárovka pro použití v klasických stropních svítidlech, stojacích lampách, stolních lampách apod.
- 100% jas ihned po zapnutí bez doby nahřívání nebo blikání
Obsah dodávky
- 1 LED žárovka s vláknem
Informace pro spotřebitele
LED filamentová žárovka je navržena pro provoz v otevřených svítidlech: teplo generované světelným zdrojem během provozu se tak může uvolňovat do okolí. Prognóza životnosti je založena na tomto režimu provozu. Životnost se snižuje nedostatečným chlazením při použití v uzavřených svítidlech. Používej ji pouze ve svítidlech určených pro tento typ žárovky. Nech světelný zdroj úplně vychladnout před jeho výměnou a vypni napájecí napětí. Poškozené světelné zdroje je třeba ihned vyměnit. Za škody způsobené nesprávným použitím neneseme odpovědnost.
Některé stmívače mohou ovlivnit funkci světla (blikání, šum).
Smíšený provoz, tedy současný provoz LED žárovek a standardních žárovek nebo LED žárovek různých typů na jednom stmívači, není možný. Pokud se při použití stmívače, který nefungoval s klasickými žárovkami, ozývají zvuky: stmívač není vhodný pro LED žárovky.
Kabelové stmívače (stmívač integrovaný v napájecím kabelu) vyžadují samostatný vypínač, protože nemusí být schopné regulovat až na nulu.
Dbej na minimální zatížení stmívače, jinak se nemusí zapnout nebo může nesprávně ovládat světlo. Jednoduché stmívače obvykle fungují v rozsahu 60 W až 400 W.
U integrovaných stmívačů s nastavením základní jasnosti musí být nastaveno dostatečně vysoké minimum, jinak se LED žárovka nemusí zapnout.
Stmívej pomalu a rovnoměrně. Nestmívej rychle nebo trhavými pohyby.
Povolené jsou pouze stmívače pro žárovky – ne stmívače pro transformátory apod.
Dotykové stmívače obvykle nejsou vhodné. Nesprávný stmívač může žárovku poškodit.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
