LED žárovka, E27, 806 lm, náhrada za 60W, reflektor R63, matná, teplá bílá
00232540
energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 5,9 wattů jako náhrada za klasickou 60wattovou žárovku: LED reflektorová žárovka se závitem E27 v matném a teplém bílém provedení

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | D |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 6 kWh/1000h |
| Úhel vyzařování | 110 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 25000 h |
| Spotřeba energie | 5.9 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 806 lm |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 63 mm |
| Rozměr - výška | 101 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Reflector R 63 |
| Pro stmívače | Ne |
| Barevná teplota | 2700 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 27 |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 60 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- energeticky úsporný, dlouhotrvající LED zdroj světla s příkonem 5,9 wattů jako náhrada za klasickou 60wattovou žárovku: LED reflektorová žárovka se závitem E27 v matném a teplém bílém provedení
- teplé bílé světlo pro útulnou domácí atmosféru a stálou jasnost
- spolehlivé podání barev pro každodenní použití
- LED žárovka v kvalitním skleněném designu s klasickým charakterem žárovky
- matný kryt pro rovnoměrné, bezoslnění rozložení světla
- široký vyzařovací úhel pro rovnoměrné osvětlení větších ploch
- LED světelný zdroj vhodný pro použití v osvětlení obchodů a vitrín apod.
Obsah dodávky
- 1 LED žárovka
Informace pro spotřebitele
- LED žárovku bys měl používat pouze ve svítidlech určených pro její použití. Před výměnou světla ji nech zcela vychladnout a vypni napájecí napětí. Poškozená svítidla je třeba okamžitě vyměnit. Za škody způsobené nesprávným použitím neneseme žádnou odpovědnost. LED světlo je navrženo pro provoz v otevřených svítidlech. Teplo generované zdrojem světla během provozu může být vyzařováno do okolí. Předpokládaná životnost je založena na tomto režimu provozu. LED světla lze samozřejmě používat i v uzavřených svítidlech, avšak jejich životnost bude snížena nedostatečným chlazením. Není stmívatelné!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
