Ledvinka na mobil, běžecký pás na jogging, reflexní, černá
00019859
Sportovní, sportovní! Když jsi v pohybu, nemůžeš se nudit – je fajn, že naše chytré telefony spojují dostupnost a hudbu. S naším běžeckým pásem si bezpečně a dobře ochráníš svůj mobil a cennosti během sportování. Běžecký pás olé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nastavitelný popruh
Sportovní kapsa na mobil pro S až XL: Díky nastavitelnému elastickému pásu s pevným zapnutím pásku je cvičení i sport zábava pro všechny
Stříbrný reflektor
Reflektorní běžecký pytel: stříbrný reflektor pro lepší viditelnost za soumraku a ve tmě
Tři extra kapsy
Bezpečně uložené v ledvince během sportu: velká přihrádka se zipem na chytrý telefon a dvě malé přihrádky se zipem na klíče, peníze a podobně.
Voděodpudivý, syntetický elastan
Ať už voda stříká nebo se potí: Mobilní telefon je optimálně chráněn voděodpudivým syntetickým elastanem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Syntetický elastan |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Running |
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Active Line |
| Série | Active Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 94 cm |
| Vnější výška | 11 cm |
| Vnější hloubka | 0.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Pracka |
Více informací o produktu
- Ať už běháš, chodíš na túry, jezdíš na koni, na kole nebo trénuješ psa – s běžeckým páskem z odolného syntetického elastanu máš při sportu a dalších venkovních aktivitách všechno u sebe, od mobilu až po hořčíkový nápoj.
- Větší volnost pohybu při sportu: prostor pro tvůj smartphone a TWS sluchátka, stejně jako další drobnosti jako klíče, kapesníky a hořčíkové tablety v oddělených přihrádkách ledvinky
- Podšívka v kapsičce udržuje smartphone, peníze atd. suché a chrání před prachem a nečistotami
- Vhodné pro obvod boků 65 cm - 140 cm
Obsah dodávky
- 1 ledvinka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi