Lens Pouch, neoprene, L
00126695
Nevíš, kam uložit svůj objektiv během celodenního focení? Tento obal na objektiv nabízí špičkovou ochranu pro tvou cennou optiku a můžeš ho připevnit na opasek nebo batoh pomocí karabiny, takže je rychle a snadno dostupný. Skvělé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Neoprén |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr vnitřní | 95 mm |
| Hmotnost | 70 g |
| Rozměr - výška | 130 mm |
Více informací o produktu
- Pro bezpečné uložení objektivu a jeho ochranu před prachem, špínou a vlhkostí
- Karabina pro připevnění na brašnu na fotoaparát, opasek nebo batoh
- Elastická šňůra s rychloupínací přezkou pro rychlé sundání objektivu
- Flexibilní neoprenový materiál pro ochranu proti nárazům
- Očka na opasek
- Vhodné pro objektivy s průměrem až 95 mm a výškou až 130 mm
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na čočku
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
