Li-ionová baterie "DP 543" pro Canon LP-E12
00077543
Lithium-ionová baterie má jednu z nejlepších energetických hustot, žádný paměťový efekt a jen nízký samovybíjecí proud. Tato baterie ti umožní používat tvůj fotoaparát Sony po dlouhou dobu, aniž bys musel(a) mít obavy, že ji budeš muset nabíjet nebo měnit už po několika snímcích.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Vhodné pro | Canon |
| Použití | Digitální fotoaparát |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon |
| Kapacita | 700 mAh |
| Napětí | 7.2 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 5 Wh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 46.5 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Označení baterie | LP-E12 |
| Provedení | Li-Ion |
Více informací o produktu
- Vysoce výkonná lithium-iontová baterie s extrémně dlouhou životností
- Použití s články značek certifikovaných UL/IEC: pro zvýšenou bezpečnost
- Bezpečnostní elektronika: pro sledování procesu nabíjení a vybíjení
- Pozlacené kontakty: pro menší ztráty kontaktu a prevenci koroze
- Upevnění článků díky superlepicí pásce: pro lepší odolnost proti nárazům a mechanickou ochranu
- Neustálá kontrola zajištěná kvalitou: pro špičkovou kvalitu
- 5letá záruka
- Náhrada za Canon LP-E12
Obsah dodávky
- 1 lithium-ionová baterie „DP 543“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

