LT Bag Genau 15.6 grey
00227053
Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylová taška na notebook nabízí pohodlný transport, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přihrádka na notebook
Přihrádka na notebook pro chráněnou přepravu
Nastavitelný ramenní popruh
Ramenní popruh s nastavením délky
Pouzdrové rukojeti
Praktické rukojeti s látkovým obalem pro pohodlné usazení
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Struktura organizátoru uvnitř
Vždy mějte přehled v tašce na notebook: organizér uvnitř firemní tašky pro jasné uložení příslušenství
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Série | Genua |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 42.5 cm |
| Vnější výška | 31 cm |
| Vnější hloubka | 5 cm |
| Tvar | Brašna na notebook |
| Hmotnost | 395 g |
| Vnitřní šířka | 41.5 cm |
| Vnitřní výška | 30 cm |
| Vnitřní hloubka | 4 cm |
Více informací o produktu
- Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylová taška na notebook nabízí pohodlný transport, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
- příjemný, melírovaný materiál
- zip na přední straně
- neutrální design jako ideální taška na notebook pro ženy i muže
Obsah dodávky
- 1 brašna na notebook "Genua"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
