Major Remote Control Holder, blac
00221098
Univerzální držák na dálkové ovladače pro přehledné a uklizené uskladnění ovladačů, mobilních telefonů, ovladačů, per, brýlí atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Max. počet ovladačů | 4 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitace kůže |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 7 cm |
| Rozměr - hloubka | 19.5 cm |
| Rozměr - výška | 11 cm |
Více informací o produktu
- Univerzální držák na dálkové ovladače pro přehledné a uklizené uskladnění ovladačů, mobilních telefonů, ovladačů, per, brýlí atd.
- pro až 4 dálkové ovladače
- může být také ideálně použit jako organizér na stůl
Obsah dodávky
- 1 držák na dálkový ovladač "Major"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






