"Matera" Camera Backpack, 160, black
00121340
Když jsi na cestách se svým fotoaparátem, na treku nebo dlouhém výletu, je mnohem jednodušší nosit vybavení na zádech. Nemusíš nechávat žádné vybavení za sebou, když hledáš perfektní záběr. Je tam dokonce místo i na zásoby, aby čekání bylo o něco příjemnější.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,12 cm (15,4") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Matera |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 850 g |
| Kód velikosti | 160 |
| Vnitřní šířka | 27 cm |
| Vnitřní výška | 14 cm |
| Vnitřní hloubka | 14 cm |
| Objem | 26 l |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 17.5 cm |
| Rozměr - výška | 50 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Notebook/Tablet Compartment |
| Vybavení | Nastavitelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu kamerového vybavení s tabletem nebo notebookem
- polstrovaná, vyjímatelná přihrádka na fotoaparát integrovaná v spodní části
- otvor přihrádky na fotoaparát zajištěný voděodolným zipem
- přihrádka plněná shora pro osobní věci apod.
- na vnitřní zadní straně přihrádka na tablety nebo notebooky do 15,6"
- 5 vyjímatelných vnitřních děličů v přihrádce na fotoaparát
- délkově nastavitelná ramenní popruhy s ergonomicky tvarovanými polštářky
- polstrovaná zadní část
- nastavitelný prsní popruh
- extra madlo na nošení
- dvě boční kapsy (např. na láhev s vodou)
- nastavitelné poutka pro upevnění stativu apod.
- vhodný jako příruční zavazadlo
- celoroční pláštěnka chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát „Matera“
- 5 vnitřních přepážek
- 1 pláštěnka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi