Maxi Cable Box, 40.0 x 15.6 x 13.
00221011
Uspořádané vedení kabelů: Udržuj nepořádek z kabelů a prodlužovaček v pořádku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
More safety
Effective protection: the cable box hides the socket strip, plugs and cables from curious children's hands and pets such as cats, dogs and rodents, thereby protecting people, animals and technology
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 20 mm |
| Rozměr - šířka | 40.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 15.6 cm |
| Rozměr - výška | 13.5 cm |
Více informací o produktu
- Uspořádané vedení kabelů: Udržuj nepořádek z kabelů a prodlužovaček v pořádku
- Plastová krabička pro snadné ukládání a ochranu před prachem a špínou
- Ochrana kabelů s kabelovými štěrbinami na dvou stranách jako vstup a výstup kabelů pro snadný přístup a optimální cirkulaci vzduchu
- Gumové nožičky pro protiskluzovou stabilitu organizéru kabelů
- Vhodné pro standardní 6násobnou zásuvkovou lištu s vypínačem
- Také vhodné pro ukládání a organizaci nabíječek např. na mobil nebo tablet, malé pevné disky, USB flash disky nebo podobné předměty
- Velká kabelová krabička ideální do kanceláře i domů – pro větší pořádek a estetiku na stole, za televizí, u herního setupu, v obýváku nebo kanceláři apod.
- Univerzálně použitelná kabelová organizérka: např. umístitelná na zem nebo na stůl
- Jednoduchý, minimalistický design pro stylový vzhled interiéru
Obsah dodávky
- 1 "Maxi" kabelová krabička
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
