Maxi Cable Box, Integr. Cable Gui
00221013
Uspořádané vedení kabelů: Udržuj nepořádek z kabelů a prodlužovaček v pořádku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Practical cable guide in the cover
Praktické vedení kabelu ve víku pro napájecí kabel: nabíjení smartphonu a podobně a jejich stálá připravenost
More safety
Effective protection: the cable box hides the socket strip, plugs and cables from curious children's hands and pets such as cats, dogs and rodents, thereby protecting people, animals and technology
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 20 mm |
| Rozměr - šířka | 40 cm |
| Rozměr - hloubka | 15.5 cm |
| Rozměr - výška | 13.8 cm |
Více informací o produktu
- Uspořádané vedení kabelů: Udržuj nepořádek z kabelů a prodlužovaček v pořádku
- Plastová krabička pro snadné uskladnění a ochranu před prachem a nečistotami
- Ochrana kabelů s kabelovými štěrbinami na dvou stranách jako vstup a výstup kabelů pro snadný přístup a optimální cirkulaci vzduchu
- Díky protiskluzovému materiálu TPR zůstávají kabely na svém místě
- Gumové nožičky pro protiskluzový stojan kabelového organizéru
- Vhodné pro standardní 6násobnou zásuvkovou lištu s vypínačem
- Také vhodné pro uskladnění a organizaci nabíječek např. na mobil nebo tablet, malých pevných disků, USB flash disků nebo podobných předmětů
- Velká kabelová krabička ideální do kanceláře i domů – pro více pořádku a estetiky na stole, za televizí, u herního setupu, v obýváku nebo kanceláři apod.
- Univerzálně použitelná kabelová organizér box: např. umístitelná na podlahu nebo na stůl
- Jednoduchý, minimalistický design pro stylový vzhled bydlení
Obsah dodávky
- 1 "Maxi" kabelová krabička
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi