"MC-300" Optical 3-Button Mouse, Cabled, black
00182606
Optická myš s třemi tlačítky pro přesné snímání a precizní ovládání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pro leváky i praváky
Přesně symetrický design je vhodný pro leváky i praváky
Gumovaný povrch
Pogumovaný povrch zlepšuje přilnavost a pohodlí
Nízkošumové hlavní klávesy
Nízkošumové hlavní klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci bez cvakání
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 nebo vyšší |
| Max. DPI | 1200 |
| Speciální vlastnosti | Pogumovaný povrch |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Formát (form factor) | Pro praváky a leváky |
| Série | MC-300 |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 87.92 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 10.3 cm |
| Rozměr - výška | 3.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Kancelář |
| Provedení | Standardní |
| Počet tlačítek myši | 3 tlačítka včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Tichá |
Více informací o produktu
- Optická myš s třemi tlačítky pro přesné snímání a precizní ovládání
- není potřeba žádný software - stačí připojit a spustit
- kolečko myši s funkcí tlačítka pro příjemnou a snadnou navigaci
Obsah dodávky
- 1 optická myš s 3 tlačítky „MC-300“
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista, MAC OS 10.10 nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi