Měřič spotřeby energie s LCD displejem, digitální elektroměr pro zásuvku
00223561
Pečlivě sleduj spotřebu energie: Digitální měřič nákladů na energii ti na LCD displeji ukáže, kolik elektřiny tvoje spotřebiče skutečně odebírají – a kolik to stojí. Díky tomu máš plnou kontrolu a můžeš si spočítat možné úspory ve dvou tarifech.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Připojená zátěž | max. 16 A |
| Provozní napětí | 230 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Vlastní spotřeba | 0.37 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 62 mm |
| Rozměr - hloubka | 62 mm |
| Rozměr - výška | 125 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Měřící rozsah AC | do 250 V |
| Měřící rozsah KW | 1 - 3680 W |
| Funkce měření | Frekvence Střídavé napětí (AC) |
Více informací o produktu
- Měření a stanovení spotřeby energie a nákladů na elektřinu elektrických zařízení
- praktický měřicí přístroj pro měření a zobrazení času, napětí, frekvence, proudu, činitele výkonu, (minimálního a maximálního) výkonu a množství energie
- výpočet a zobrazení nákladů na energii pro 2 individuálně nastavitelná tarifní pásma (např. běžný a noční tarif)
- jednoduché ovládání a přepínání zobrazení na LCD displeji
- všechna data jsou uložena
- s vyšší ochranou proti dotyku, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Obsah dodávky
- 1 měřič nákladů na energii
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Displej není podsvícený.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi