Meteostanice "La Gomera" s venkovním senzorem, rádiem, budíkem, černá
00222218
Pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, tlaku, času, data a předpovědi počasí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Venkovní senzorový displej: teplota a vlhkost
Displej teploty a vlhkosti na venkovním senzoru
Barometrický tlakoměr
Barometrický displej s tlakem vzduchu pro přesné pozorování změn počasí
7 symbolů Předpověď počasí
Displej předpovědi počasí se sedmi ikonami: slunečno, mírně zataženo, zataženo, déšť, silný déšť, sněžení, silné sněžení
Podsvícení
Pro lepší čitelnost lze podsvícení ovládat v kontinuálním provozu pomocí napájecího zdroje
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
DCF rádiový signál
Když není používán, lze DCF rádiový signál úplně vypnout
3 komfortní displeje pro vnitřní klima
Indikátor pohodlí ukazuje stav vnitřního klimatu ve třech symbolech: neutrální tvář, smějící se tvář a smutná tvář
Mrazový alarm
Alarm proti mrazu se aktivuje při -1 až +1 °C, aby se stihlo vstát včas na škrábání oken nebo odklízení sněhu
Vysoce kontrastní VA displej
Pro každý pohled: Bez ohledu na úhel nabízí VA displej vždy nejlepší pohled s vysokým kontrastem
Zobrazení trendů pro teplotu a vlhkost
Zobrazení trendů pro teplotu a vlhkost: stoupající, stálé, klesající
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej venkovního senzoru | Vlhkoměr Teploměr |
| Dosah venkovního senzoru | 50 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií (venkovní senzor) | 2 |
| Typ baterií (venkovní senzor) | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Podsvícení (barva) | Barevný displej |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 10.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 12 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (venku) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 0°C až +50°C (32° F do 122°F) |
| Montáž | Postavení |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | Vnitřní: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Venkovní: -20°C až +60°C |
| Další funkce | Komfortní displej Datum Funkce dřímání Predpověď počasí Indikátor námrazy Trend vývoje tlaku vzduchu Trend vývoje teploty vzduchu Trend vývoje vlhkosti vzduchu Hodiny řízené DCF signálem DCF signál (lze vypnout) Budík |
Více informací o produktu
- Pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, tlaku, času, data a předpovědi počasí
- Meteostanice v moderním, kompaktním designu
- Displej ve 3 úrovních jasu: vypnuto/světlo/jasnější (při provozu na síťový adaptér)
- Intuitivní ovládání
- Kontrolka přenosu
- Připojitelných max. tři bezdrátové venkovní senzory
Teploměr:
- Zobrazení vnitřní a venkovní teploty
- Indikace trendu
- Max./min. paměť teploty
- Přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Vlhkoměr:
- Zobrazení vnitřní a venkovní vlhkosti vzduchu
- Indikace trendu
- Max./min. paměť vlhkosti vzduchu
Barometr:
- Zobrazení tlaku vzduchu
- Indikace trendu
- Max./min. paměť tlaku vzduchu
Hodiny/kalendar/budík:
- Přepínání času mezi 12/24hodinovým formátem
- Zobrazení data (den v týdnu, den, měsíc)
- Zobrazení dne v týdnu (6 jazyků: němčina, angličtina, francouzština, italština, španělština, nizozemština)
- Funkce alarmu a opakovaného buzení (snooze)
Obsah dodávky
- 1 meteorologická stanice "La Gomera"
- 1 napájecí zdroj
- 1 senzor
- 2 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Senzor pro výměnu / rozšíření:
venkovní senzor 00222237 je kompatibilní s touto meteostanicí pro rozšíření a jako náhrada.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti rozhodně mimo dosah obalových materiálů, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Produkt používej výhradně k účelu, ke kterému je určen.
Varování - Baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie typu uvedeného v návodu. Ulož si pokyny pro správný výběr baterií z návodu k pozdějšímu použití.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Nespouštěj baterie zkratem.
- Baterie neprovozuj nabíjením.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj vyčerpané baterie z produktu okamžitě.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve vysokých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi