Meteostanice "Sylt" s venkovním senzorem, rádiem, budíkem, černá
00222216
Meteostanice pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, času, data a předpovědi počasí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Venkovní senzorový displej: teplota a vlhkost
Displej teploty a vlhkosti na venkovním senzoru
7 symbolů Předpověď počasí
Displej předpovědi počasí se sedmi ikonami: slunečno, mírně zataženo, zataženo, déšť, silný déšť, sněžení, silné sněžení
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
DCF rádiový signál
Když není používán, lze DCF rádiový signál úplně vypnout
Zobrazení trendů pro teplotu a vlhkost
Zobrazení trendů pro teplotu a vlhkost: stoupající, stálé, klesající
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Extra velký displej
Extra velký a přehledný displej meteorologické stanice ukazuje čas, předpověď počasí, teplotu a vlhkost na první pohled
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej venkovního senzoru | Vlhkoměr Teploměr |
| Dosah venkovního senzoru | 50 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií (venkovní senzor) | 2 |
| Počet baterií (základna) | 2 |
| Typ baterií (venkovní senzor) | AA (Mignon) |
| Typ baterií (základna) | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 25 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 14 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (venku) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 0°C až +50°C (32° F do 122°F) |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Venkovní: -20°C až +60°C |
| Další funkce | Datum Funkce dřímání Predpověď počasí Indikátor kapacity baterií (základna) Trend vývoje teploty vzduchu Trend vývoje vlhkosti vzduchu Hodiny řízené DCF signálem Hodiny DCF signál (lze vypnout) Budík |
Více informací o produktu
- Meteostanice pro digitální zobrazení teploty, vlhkosti, času, data a předpovědi počasí
- Meteostanice s velkým displejem
- Indikátor kapacity baterie
- Možnost montáže na zeď nebo postavení
- Kontrolka přenosu
- Připojení až tří bezdrátových venkovních senzorů
Teploměr:
- Zobrazení vnitřní a venkovní teploty
- Přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Hygrometr:
- Zobrazení vlhkosti vzduchu uvnitř i venku
Hodiny / Kalendář / Budík:
- Přepínání času mezi 12/24 hodinovým formátem
- Zobrazení data (den v týdnu, den, měsíc, kalendářní týden)
- Zobrazení dne v týdnu (7 jazyků: němčina, angličtina, francouzština, italština, španělština, nizozemština, dánština)
- Funkce alarmu a opakovaného buzení (snooze)
Obsah dodávky
- 1 meteorologická stanice "Sylt"
- 1 senzor
- 4 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Senzor pro výměnu / rozšíření:
venkovní senzor 00222237 je kompatibilní s touto meteostanicí pro rozšíření a jako náhrada.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle platných místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
Varování – baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (značení + a -) baterií a vlož je správně. Jinak hrozí nebezpečí úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotevírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybití baterie z produktu.
- Vyvaruj se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi