Meteostanice "Zakynthos", teploměr, vlhkoměr, s venkovním senzorem, bílá
00222234
Pro zobrazení vnitřní a venkovní teploty a vnitřní nebo venkovní vlhkosti vzduchu s 4 symboly počasí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vlhkoměr
Zobrazení vlhkosti pro vnitřní i venkovní použití
4 Symboly Předpověď počasí
Displej předpovědi počasí se 4 ikonami: slunečno, mírně zataženo, zataženo, deštivé
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Teploměr
Zobrazení vnitřní a venkovní teploty
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej venkovního senzoru | Vlhkoměr Teploměr |
| Dosah venkovního senzoru | 50 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií (venkovní senzor) | 2 |
| Počet baterií (základna) | 2 |
| Typ baterií (venkovní senzor) | AAA (Micro) |
| Typ baterií (základna) | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 9.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 10.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (venku) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 20-95% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | Venkovní: -20°C až +60°C -10°C až +50°C |
| Další funkce | Predpověď počasí Trend vývoje teploty vzduchu Trend vývoje vlhkosti vzduchu |
Více informací o produktu
- Pro zobrazení vnitřní a venkovní teploty a vnitřní nebo venkovní vlhkosti vzduchu s 4 symboly počasí
- Meteostanice v moderním, kompaktním designu
- s podstavcem a závěsným držákem
- možnost připojení až tří bezdrátových venkovních senzorů
Teploměr:
- zobrazení vnitřní a venkovní teploty
- přepínání mezi °C a °F
Hygrometr:
- zobrazení vlhkosti vzduchu uvnitř nebo venku (přepínání tlačítkem)
Obsah dodávky
- 1 meteorologická stanice "Zakynthos"
- 1 venkovní senzor
- 4 baterie AAA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Náhradní senzor:
venkovní senzor 00222244 je kompatibilní s touto meteostanicí pro rozšíření a jako náhrada.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle platných místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
Varování – baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (značení + a -) baterií a vlož je správně. Jinak hrozí nebezpečí úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotevírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybití baterie z produktu.
- Vyvaruj se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi