MicroSDXC 128GB UHS rychlost C3 UHS-I 80MB/s + adaptér/foto
00213116
Vyměnitelné úložiště umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Umožňuje perfektní 4k videonahrávky vysokým rozlišením se zaručenou minimální rychlostí zápisu 30 MB/sek
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Standardní rychlostní třída | UHS Speed Class III |
| Video Speed Class | V30 |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. přenosová rychlost | 100 MB/s |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| UHS Standard | UHS-3 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Série | Memory Pro 4K |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | microSD Extended Capacy (microSDXC) |
| Včetně adaptéru | SD adaptér |
Více informací o produktu
- Vyměnitelné úložiště umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba.
- micro SecureDigital Extended Capacity karta (microSDXC), odpovídá novému standardu SD-3.01
- zvlášť vhodná pro 4k Cinema video, nahrávání Full-HD videa v reálném čase a 3D videa
- včetně adaptéru na formát SD karty
Obsah dodávky
- 1 microSDXC paměťová karta
- 1 SD adaptér
Informace pro spotřebitele
Tato paměťová karta microSDXC je vhodná pouze pro terminálová zařízení s microSDXC slotem (není zpětně kompatibilní se sloty microSD/microSDHC).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
