Mikrofon "MIC-P35 Allround" pro PC a notebook, 3,5mm jack
00139905
PC mikrofon s funkcí ztlumení a stativem pro vynikající kvalitu nahrávání a jasné a přirozené podání hlasu při přenosech řeči a zpěvu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohodlné umístění
Nastavení náklonu umožňuje pohodlné umístění
Pro podcast, VoIP, streamování
Umožňuje podcasty, dabingy nebo streamování, např. na Skype, Twitch, YouTube, Facebooku
Mikrofon mute
Tlačítko zapnutí/vypnutí umožňuje okamžité ztlumení mikrofonu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 16 kHz |
| Impedance | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 2.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stolní mikrofon |
| Provedení | Mono |
| Citlivost | - 30 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Směrová charakteristika | Směrová |
Více informací o produktu
- PC mikrofon s funkcí ztlumení a stativem pro vynikající kvalitu nahrávání a jasné a přirozené podání hlasu při přenosech řeči a zpěvu
- Jasné zvukové nahrávky pro univerzální použití, např. Live Messenger, online hry, chaty, Skype a aplikace ovládané hlasem
- Vhodné jak pro mobilní, tak i hands-free použití, ideální pro každodenní použití, ale díky výjimečné kvalitě zvuku také pro nahrávání řeči a zpěvu
- Ergonomický tvar příjemně padne do ruky
- Stabilní poloha díky pevnému stativu s nastavitelným sklonem
- Vhodné pro všechny notebooky a počítače díky 3,5mm jack konektoru
- 2,5 metru dlouhý kabel zajišťuje dostatečnou volnost pohybu u stolu, na pracovišti i při natáčení videa
Obsah dodávky
- 1 mikrofon "MIC-P35 Allround"
- 1 stativ
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určené pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu a pouze na vhodných koncových zařízeních (např. notebook, PC apod.).
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přeneche odbornému personálu.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi