Mini Mechanical Daily Timer
00121950
Automatické zapínání/vypínání elektrických zařízení v předem nastavených časech
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zatížení | 3680 W |
| Napětí | 250 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Nejkratší interval spínání | 30 m |
| Další funkce | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Počet možných zapnutí/vypnutí za den | 48 |
Více informací o produktu
- Automatické zapínání/vypínání elektrických zařízení v předem nastavených časech
- Rychlé a snadné nastavení časového a denního programu pomocí otočného voliče času a časové záložky
- Snížená spotřeba energie díky cílené kontrole elektrických spotřebičů
- Samostatný vypínač zapnuto/vypnuto
- S krytem – zvýšená ochrana proti náhodnému dotyku
- Velmi kompaktní design
- Přepínací kapacita: 16 A/rezistivní zatížení; 2 A/induktivní zatížení
- Testováno GS
Obsah dodávky
- 1 "Mini" mechanický denní časovač
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nikdy nepřipojuj časový spínač k prodlužovacímu kabelu nebo adaptéru, vždy jen přímo do zásuvky, jinak může dojít k přehřátí.
- Používej časový spínač pouze ve pevně instalovaných nástěnných zásuvkách.
- Časový spínač smí být používán pouze v suchých prostorách.
- Nikdy nepoužívej časový spínač venku.
- Před čištěním zařízení odpoj od sítě.
- Zařízení čistě pouze suchým, nevláknitým hadříkem.
- Do časového spínače nesmí být zapojena žádná rotační zařízení.
- Poškozené zařízení ihned odpoj od sítě a dále nepoužívej.
- Opravy nechávej provádět pouze autorizovaným odborným personálem.
- Používej produkt pouze ve schválené zásuvce. Zásuvka musí být umístěna blízko produktu a snadno přístupná.
- Produkt smí být připojen pouze k napájecí síti, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Nepřipojuj zařízení za sebou.
- Nevkládej do zásuvky žádná zástrčková zařízení.
Varování
- Produkt není určen pro provoz s jinými adaptéry.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi