Mini sada šroubováků 24v1
00200762
Pro všechny drobné opravy v domácnosti, PC, notebooku, tabletu a v oblasti elektroniky
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 24 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 19.1 cm |
| Výška (tělo) | 6 cm |
| Hloubka (tělo) | 9.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro všechny drobné opravy v domácnosti, PC, notebooku, tabletu a v oblasti elektroniky
- nepostradatelný pro jemné mechanické práce např. na elektronických zařízeních
- bity jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné oceli
- praktické a elegantní pouzdro v koženém vzhledu
- vejde se do každé kapsy a zásuvky
- Sada obsahuje:
- 1 pevná hliníková rukojeť s protiskluzovým, vroubkovaným povrchem
- 9 vyměnitelných bitů "Torque" (T2 / T3 / T4 / T5 / T6 / T8 / T9 / T10 / T15)
- 4 vyměnitelné bity "Imbus" (H1.5 / H2.0 / H2.5 / H3.0)
- 3 vyměnitelné bity "Křížový" (PH1.5 / PH 2.0 / PH 3.0)
- 3 vyměnitelné bity "Plochý" (SL1.5 / SL2.0 / SL3.0)
- 3 vyměnitelné bity "Pentalobe" (PL0.8 / PL1.2 / PL1.6)
- 2 vyměnitelné bity "Tri-Wing" (0.6Y / 2.5Y)
Obsah dodávky
- 1 pouzdro s koženým vzhledem
- 1 hliníková rukojeť
- 24 vyměnitelných bitů
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi